AKADEMIA FOOTBOLISTY GŁUSK

Przyświeca nam jeden cel ,,od zabawy do sportu” który dedykujemy naszym najmłodszym piłkarzom. W Akademii Footbolisty trenujemy od 5 do 13 roku życia.  W tym okresie bardzo ważne jest ukierunkowanie młodego piłkarza na uprawianie sportu. Jest to okres gier i zabaw ruchowych. Wiemy że ciężko jest rywalizować z komputerami, telefonami i tabletamiJ. Jednak nam się udało, możemy być z siebie dumni. Trenujemy od niedawna a jest już z nami 150 młodych piłkarzy oraz piłkarekJ. Za nami udane turnieje, wyjazdy na obozy, wygrane mecze ale i porażkiJ.

To wasz uśmiech i zadowolenie sprawia, że nam trenerom chce się pracować, podnosić wasze umiejętności. Brawo chłopcy, cieszy nas wasza postawa, mam nadzieję że nie spoczniecie, będziecie dążyć dalej do celu, będziecie czerpać z piłki dużo radości. Nie zwalniamy tempa, wszystkie grupy startują w rozgrywkach. Odwiedź nas na Facebook: Akademia Footbolisty.

Cały czas prowadzimy nabór do wszystkich grup od 5 roku życia. Zadzwoń zapytaj o darmowe zapoznawcze treningi.

INFORMACJE STATUTOWE:

Rok założenia: Maj 2015 rok

Barwy klubowe: zielono – czarne, wstawki białe

Siedziba Akademia Footbolisty: Prawiedniki 165, 20-515 Lublin

Siedziba Piłkarskie Centrum Innowacji: ul. Energetyków 3, 20-468 Lublin